Welcome COBRA putters!!

Welcome COBRA putters!!

Cobra ja Hewlett Packard alustasid kaks aastat tagasi koos teekonda revolutsioneerida  golfikeppide disaini ja tootmist kasutades 3D printimise tehnoloogiat. Nüüd on esimene 3D abil prinditud golfikepp valmis – Cobra Supersport 35 putter. Ja see on alles algus!

Cobra on maailma üks innovaatilisemaid golfifirmasid ja HP samamoodi printeritootjana. Koostöö alguses oli eesmark ühine – välja töötada tuleviku võimalus golfikeppide ehitamiseks. Traditsiooniline golfikeppide ehitus algab metalltükist, millest tükikaupa osasid eemaldama hakatakse kuniks lõppproduktini jõutakse. 3D printimisega on protsess täiesti vastupidine – alustatakse nullist ja lisatakse metalliosasid kohtadesse kuhu soovitakse, et jõutaks parimate tulemusteni võimalikult kiiresti! 3D printimise suureks eeliseks on ka ülikiire prototüüpide ehitamine, mida R&D-s sadade või isegi tuhandete kaupa teha tuleb.

Cobra Supersport 35 putter on välja töötatud veel ka koostöös SIK Golf putteritootjaga – firma kelle puttereid US Openi võitja Bryson DeChambeau mitmeid aastaid kasutanud on. Nii on uuel putteril parim MOI kõikde blade putteritest turul ning lisaks täiesti uus nelja eri loftiga putterilaba andmaks sama roll’i ja palli tõusunurka olenemata löögist.

Üks on kindel, palju 3D printimisel põhinevat on tulemas ja meie oleme elevil 🤩 loodame et teiegi!