PINGi 2019 tutikad kepid

PINGi 2019 tutikad kepid

Viimaste aastate tõeline müügihitt PINGi G400 seeria on uuel aastal saanud asenduse värske G410 kepivaliku näol. G410 on nüüd Exit Golfis proovimiseks saadaval uute driverite, puude, hübriidide, raudade ja crossoverite näol!

Uued G410 Plus ja SFT driverid

G410 driverite puhul on uuendusi eelmise mudeliga võrreldes rohkesti. Senise 5 asendiga varreotsad on uuendatud 8 asendiliseks. Driveri lofti saab muuta ± 1,5 kraadi ning nüüdsest saab muuta ka kepi lie angle’t 1 kraadi võrra flat’imaks. Kõik see võimaldab leida igale mängijale personaalselt sobiva setup’i, et veelgi teie mängu paremaks muuta!

Uudisena on G410 driveritel ka liigutatavad raskused, et vähendada tahtmatut slice’i või hook’i. Seegi aitab leida igale mängijale temale sobiv driveri setup. Esimese ja hetkel ainukese driverina turul on iga seadistus (nii raskuse kui varre asend) täpselt sama sooritusvõimega – seadista oma uus G410 driver üles kuidas sulle sobib ning sooritusvõime on ikkagist maksimaalne! Täpselt nii PING selle välja töötas;)

Uued G410 puud

Esimest korda PINGi ajaloos on puud saadaval kolme erineva laba näol – LST, SFT ja standard G410! Parematele ja kiirema swingiga mängijatele mõeldud LST laba annab vähem spin’i, et kiiremast löögikiirusest saaks maksimaalse pikkuse välja pigistada. SFT laba on mõeldud mängijatele, kes võitlevad slice’ga – kanna poole asetatud raskus aitab palli spin angle’i muuta otsemaks, et küljevinti vähendada. Standard laba võimaldab igal mängijal enda swingikiirusest kätte saada parima pallikiiruse, et oma kaaslastest pikemaid lööke lüüa!

Uued G410 hübriidid

G410 hübriid on PINGi jaoks revolutsioonine – esimest korda ajaloos on PINGi hübriidid reguleeritava loft’iga. Nüüd saad näiteks tuulise ilmaga kraade vähemaks keerata ja palli madalamal hoida. Uuendus, mis aitab su mängu igal tingimusel paremaks muuta! See lubab meil Custom Fittingus rohkem varsi kasutada ja teile ideaalsed kepid sobitada;)

Uued G410 rauad

PING G400 rauaseeria oli möödunud aastal meie enim müüdud rauasett ja seda lihtsal põhjusel – löögipikkus oli kombineeritud meeletu andestavuse ja feel’iga! Kepid läksid nii singlite kui alustajate kotti ning tagasiside oli meeldivalt hea. Nüüd on turul uus kunn – G410! Uuel rauaseerial on pisut väiksem ja kitsam laba, kuid andestab isegi veel rohkem kui eelmine mudel. See on rauaseeria igale tavamängijale, kes soovib mängu võimalikult lihtsalt nautida!

Uued G410 crossoverid

Pisut rohkem kui 3 aastat tagasi tõi PING turule oma G Crossoveri, alternatiiv hübriidile või siis pikkadele (3 ja 4) raudadele. G410 Crossover on loodud aga enamjaolt Utility Iron’iks pisut parema tasemega mängijatele! Kasutatud on sarnast tehnoloogiat i500 raudadele, et saavutada pisut pehmema labaga pallikiirusi, mida te kunagi varem saavutanud pole. Siiski on pandud rõhku ka andestavusele, et luua kepp, millele mängija saaks iga löögiga kindlalt toetuda!

Ootame kõiki uut G410 seeriat proovima ja miks ka mitte fittingul saada hinnang oma varustusele – kaks ühes. Rohkem infot info@exitgolf.ee või 506 3030.