Golfikooli tuli Eesti rajamängu meistritiitel!

Golfikooli tuli Eesti rajamängu meistritiitel!

Nädalavahetusel toimusid Pärnu Bay Golf Links’il 2019 aasta Eesti rajamängu meistrivõistlused. Kokku mängis 6 klassis 120 golfarit ning põhiklassides oli meeste ja naiste arvestuses Eesti Golfikooli noored vägevalt esindatud!
Mehed alustasid reedel kvalifikatsiooniringiga ning õhtul jätkati juba match-play formaadis. Teisele päevale jõudsid “meie omadest” edasi Thor Erik, Sten Erik ja Ken-Marten. Laupäeva hommikul pidi Thor võtma vastu kaotuse hilisemalt hõbeda mehelt Jegersilt. Sten suutis äärmiselt põneva mängu Egert Põldma vastu raskest seisust lisarajani viia, kuid siis tuli tänu eksimusele kaotus vastu võtta. Ken-Marten alistas hommikuses mängus Markus Varjuni ja läks suurte ootustega veerandfinaali. Paraku mõned eksimused ning hilisema pronskimehe Richard Tederi hea mäng jätsid poolfinaali ukse seekord kinni. Meistriks tuli viimasel rajal Hole-in-One löönud Mattias Varjun.
Naiste klass startis laupäeval veerandfinaalidega ning kõik oodatud favoriidid jõudsid pühapäevasesse poolfinaali. Sealjuures läksid poolfinaalis intrigeerivalt kokku õed Merlin ja Mariliis Palm. Golfikoolis ka noori treeniv Merlin pole viimastel aastatel ise palju mängimiseks aega leidnud aga kogemuse pealt suutis nooremale õele piisavat vastupanu osutada. Finaali jõudis aga Mariliis ja Merlin läks pronksijahile. Teises poolfinaalis võtsid mõõtu Anete Liis Adul  ja Karola Soe – tore sõbrannade vaheline “kätš”, mis seekord lõppes Anni võiduga.
Merlini pronksijaht lõppes edukalt ja Karola langes 4&2 tulemusega. Finaalis näitas paremat minekut Mariliis ja kuigi Anni osutas visa vastupanu, siis tulemusega 4&3 krooniti Eesti meistriks Mariliis. Kogu esikolmik Eesti Golfikoolist 🙂
Palju õnne võitjatele ja teistele indu treenimiseks – uued võimalused juba järgmistel võistlustel!