Meeskond

Meeskond

Exit Golfi meeskonna moodustavad oma ala spetsialistid ja tõelised golfifännid. Meie jaoks on oluline leida lahendus igale küsimusele, mis võiks teie mängu paremaks muuta.

HELMI SAKALA

Lisainfo

Helmi on meie tiimi uusim liige, kuid golfi juures on ta olnud juba pikalt. Väga agara õppijana, soovib Helmi alati omandada uusi teadmisi, et kliente paremini teenindada. Lisaks on meie ainukene naistöötaja hankinud ka golfikohtuniku paberid ja seega omab meie tiimis parimaid teadmisi golfireeglitest:) Helmi on abivalmis kõiki abistama ja leiab kiirelt lahendused ning vastused tekkinud küsimustele!

e-mail: helmi@golfiakadeemia.ee


ENRICO VILLO

Lisainfo

Vähe on neid, kes olnud Eesti golfi juures peaaegu algusest.. Enrico on aga just üks neist, sest tema tee golfi juures algas 1993. aastal. Uue sajandi alguses mängijakarjäärile lõpu teinud Enrico on sellest ajast tegutsenud professionaalse golfiõpetajana. Aastatepikkuse kogemusega on teadmistepagas selline, millele pole Eestis kindlasti vastast. Alati valmis abistama varustuse valikul ja vajadusel ka tehnika tuunimisel.

e-mail: enrico@golfiakadeemia.ee


PRIIT JALASTO

Lisainfo

Priit on golfiga tegelenud juba pea 15 aastat. Ta on Exit Golfi juures olnud suhteliselt firma algusaegadest ning aja möödudes on temast saanud ka golfitreener. Lühikese aja veetis Priit ka mujal maad uurides, kuid lõpuks on taas oma tee meie juurde tagasi leidnud. Teadmistepagas toodetest ning turul saadavatest tehnoloogiatest teeb temast õige inimese kelle poole küsimustega pöörduda. Priit on samuti läbinud PING Custom Fittingu koolituse ning tema pikaajalise kogemuse tõttu on ta hetkel kindlasti üks parimaid fittijaid Eestis!

e-mail: priit@golfiakadeemia.ee


STEN ERIK SOO

Lisainfo

Golfi mänginud nüüdseks 5 aastat, millest viimased aastad kindlasti tõsisemalt. Team 2020 ja EGCC noortekoondise liikmena pole kindlasti viimast sõna oma golfikarjääris öelnud. Harjutamise kõrvalt on Sten hästi kursis kõikide uute tehnoloogiatega ning on läbinud ka PING Custom Fittingu koolituse, mis teeb temastki õige inimese kelle poole varustuse uuendamisel või kohandamisel pöörduda!

e-mail: sten@golfiakadeemia.ee


EGETI LIIV

Lisainfo

Tegelenud golfiga üle 12 aasta, millest enamuse Eestis tiptasemel ehk olnud pikalt koondises. Eelmisel aastal lõpetas amatöörkarjääri ning alustas õpinguid PRO paberite saamiseks. Üle poole ajast treenib Eesti Golfikoolis noori tulevikutähti ning allesjäänud aja pühendab teiste golfarite teenindamiseks. Egeti on samuti läbinud PING Custom Fittingu koolituse ning kui vaja abi varustuse uuendamisel, siis on kindlasti õige mees, kelle poole pöörduda.

e-mail: egeti@golfiakadeemia.ee