Noored võistlustules

Noored võistlustules

Eelmine nädalal lõppes hooaja esimene golfivõistlus Eestis ja selleks oli EstAm Open Niitväljal. Eesti Golfikooli au esindasid Sten Erik Soo, Ken-Marten Soo, Thor Erik Tikand, Henry Mägi, Ruut Kangust, Anna Aron, Mariliis Palm ja Anete Liis Adul. Kõige parema alguse tegi Sten, kui peale esimest päeva oli meeste arvestuses teravamas tipus. Samuti olid auhinnaliste kohtade mängus sees Anete ja Mariliis. Kolmepäevase võistluse esimesed kaks päeva mängiti aga eriti tugeva tuulega ja nii hakkasid teise päeva lõpuks jõuvahekorrad muutuma. Viimasele päevale läks parimalt positsioonilt hoopis Ken-Marten Soo, kes suutis ka lõpuks terve nädalavahetuse näidata kõige stabiilsemat mängu. Liidergrupis mängides oli veel 11 raja järel reaalne võiduvõimalus aga paar ebaõnnestunud rada tegid oma – kokkuvõtteks siiski auga välja mängitud teine koht, mis hooaja alustuseks väga hea tulemus.

Pildi autor Kardi Palta

Viimasel päeval mängisid oma võistluse parimad ringid ka Thor, Ruut, Mariliis ja Anna – sealjuures oli Thor’i mängitud raja  par ehk 72 lööki päeva paremuselt parim tulemus. Kolme päeva lõpuks olid tulemustabelist kohad järgmised – naiste klassis Anete 4, Mariliis 5, Anna 8 ja meeste arvestuses Ken-Marten 2, Thor T9, Sten T16 ja Ruut T24.

Meeste Arvestuses läks võit Kevin Christofer Jegersile ja naiste klassis Gile Bite Starkute. Tubli algus hooajale ja eriti õnne Ken-Martenile hõbeda puhul.

Sel nädalal ootab ees Pärnu Bay Golf Links’il mängitav rajamängu EMV ja loodetavasti tulevad meistritiitlid koju:) Pöidlad pihku!!