Eesti Golfikooli noored taas Soomes võistlemas!

Eesti Golfikooli noored taas Soomes võistlemas!

Hooaeg käib täiega ning meie noorgolfarid pidevalt võistlustules. Kodumaised suuremad võistlused ootavad ees juba kuu lõpus mängitava EstAm Open’iga, siis vahepealsed nädalad on andnud hea võimaluse Soomes vormi testida.

Nädala eest osales Finnish Tour võistlusel Anete Liis Adul, kes naiste klassis paraku cut’i ei teinud. Möödunud nädalavahetusel mängiti St.Laurence Golf’is Finnish Jr Tour’i teine etapp ja ainsa eestlasena oli 128 golfari hulgas Ken-Marten Soo. Esimene päev oli väga vahelduvad tingimused ja starti lükati 1,5 tundi hilisemaks ning Ken-Marteni ring möödus vihmasajus, kui hommikused mehed olid saanud ringi kuiva nahaga mängitud. Natukene enne 9 õhtul jõudis viimases falidis alustanud Kenny tagasi klubisse ning pikk päev võttis oma – tulemuseks 10 lööki üle raja par’i ja koht tabeli tagumises kolmandikus.

Teine võistluspäev oli piisavalt ruumi vigade paranduseks ja õnneks ka nii läks. 93 poisi konkurentsis mängis Ken-Marten raja par’iga välja päeva paremuselt viienda tulemuse ning see tegi temast suurima tõusja võistlustabelis. Lõpptulemuseks jagatud 29 koht ning ports vajalikke sarjapunkte teenitud. Teine päev tõi ka tagasi hulga enesekindlust, mis on positiivne tulevasi võistlusi silmas pidades.

Nüüd jääb paar nädalat treeninguteks ning kogu EGCC noorte paremik on järgmisena stardijoonel Saaremaal EstAm Open’il!