Eesti Golfikool Links Champ 2020 Pärnus

Nädalavahetusel tegime golfikooli noortega Pärnus hooaja viimase laagri ja võistluse. Sel hooajal on ilmaga eriti vedanud ning ka nädalavahetusel olid pigem suvised tingimused. Kaks pikka päeva sai tehtud nii trenni, kui mängitud mõlemal päeval üks võistlusring. Lisaks mängiti laupäeva õhtul Par 3 väljakul tiimide võistlus, mille käigus õnnestus Danielle Truusal lüüa ka HIO – palju õnne! Ühtlasi aitas see ka Danielle tiimi võidule kuhu kuulusid veel Isabel Sirel ja Regina Luik.

Põhivõistlus peeti kolmes klassis – puhas löögimäng poistele ning poiste ja tüdrukute hcp-löögimäng eraldi arvestuses.

Tüdrukute hcp-löögimängus näitas parimat minekut Lill Kangust, kelle tulemuseks oli kahe päeva kokkuvõttes 147 netolööki. Kõige napimalt ehk vaid ühe löögiga jäi teiseks Danielle Truusa. Lill Kangust mängis kahe päeva kokkuvõttes ka kõige parema scratch tulemuse 165 lööki ja paremuselt teist tulemust näitas Isabel Sirel 170 löögiga.

Poiste hcp-löögimängus juhtis peale esimest päeva 71 netolöögiga Karl Konrad Ranna aga kuna ta teisel päeval starti ei tulnud jäi uks teistele avatuks. Võidu noppis seekord netotulemusega 139  Carl Mitt, kes mängis teise päeva tulemuseks 67 lööki ehk -5! Teise koha võitis kõige napima eduga kolmanda ees Andreas Robin Pukspuu 152 netolöögiga. Andreas oli ka oma klassi parim löögimängus 176 löögiga ning selles arvestuses oli vahe paremuselt teist löögitulemust näidanud Jasper Arnoveriga 1 löök.

Löögimänguklassis oli osalejaid kõige rohkem ja positiivne oli näha, et mitmed nooremad, kes oleks võinud vabalt lihtsamatelt tiidelt auhinnaliste kohtade peale mängida, otsustasid minna tagatiidele eliidiga rinda pistma! Kahe päeva absoluutselt parima tulemuse mängis välja Ken-Marten Soo 146 lööki ehk +2 (74, 72). Teise koha nimel käis rebimine ja kui Ruut Kangust oli peale esimest päeva auhinnalisel teisel kohal, siis teisel päeval head minekut näidanud Thor Tikand võttis lõpuks 7 löögilise edumaaga teise koha endale tulemusega 156 lööki.

Kokkuvõtteks oli positiivne nädalavahetus ja trenni sai tehtud kõvasti ning õhtul maiustatud pizzadega … aga no hooaja lõpus võib seda juba lubada:)

Täname Pärnu Bay Golf Links väljakut ja meeskonda, Eagle golfirestorani maitsvate söökide eest ja loomulikult ürituse toetajaid, tänu kellele sai auhinnalaud väärikas – Euronics, Avallone, Exit Golf ja Corny!