Eesti Golfikool Junior Openil kõige edukam!

14.-16. juulini meie koduklubis Estonian Golf & Country Club’is peetud Junior Openil jätsime koju suurima medalisaagi! 10’st võistlusklassist neljas tulid võidud meile – neidudest võitsid Isabel Sirel U14 ja Anete Liis Adul U21 klassi, poistest võitis Rauno Pikk U14 ja Ken-Marten Soo U18 klassi. Sealjuures oli Ken’i tagatiidelt kolme päevaga mängitud muljet avaldav tulemus -5 parimaks ka põhiklassi WAGR arvestuses.

Lisaks võitudele saime veel ka hulga teisi Eesti “meistrikate” medaleid – Mariliis Palm U18 ja Karl Konrad Ranna U12 klassis hõbedal ning pronksid riputatid kaela neile Eesti Golfikooli noortele: Kerdo Aros U12, Marta Mets U12, Danielle Truusa U14, Ruut Kangust U16, Lill Kangust U18 ning Aksel Seppel U21 klassis.

Kokku jäi 2020 aasta Jr Openil meie valdusesse kõikidest välja jagatud meistrivõistluste medalitest tervelt 12, mis on natukene alla poole ja seda ühele Golfiakadeemiale!! Tubli töö nii noorsportlaste kui treenerite poolt ja loodame, et selle nädala Eesti Löögimängu Meistrivõistluste järel on taas põhjust uhkust ja rõõmu tunda 🙂