Eesti Golfikool Estonian Junior Open’il

Esmaspäevast kolmapäevani toimus Valgerannas kõrgetasemeline Estonian Junior Open, kus osalesid mitmed Eesti Golfikooli noorgolfarid, kes saavutasid ka väga häid tulemusi! Saldoks jäi 1 kuldmedal ja 4 pronksi!!

Kuldmedali eest hoolitses U14 klassis Ruut Kangust, kes mängis 2 päeva kogutulemusega +3 lööki (76-71). Teise päeva -1 lööki oli U14 klassi võistluse parim tulemus, mis aitas tal ka vaid ühe löögiga võidu Tallinnasse tagasi tuua! Õnnitlused Ruudule esimese alla par’i ringi puhul ja ka treeneritele Egetile ja Priidule!

U21 klassi tihedas konkurentsis suutis 3. koha ja EMV hõbemedali EGCCsse tuua Sten Erik Soo, tulemusega +5 (72-76-73). Õnnitlused Stenile ja treeneritele Enricole ja Timole!

Tüdrukute U18 klassis läks viimasel päeval samuti väga pingeliseks, aga õnneks suutis Anete Liis Adul, viimastel radadel külma närvi säilitada ja EGCCsse pronksmedali tuua! Kolme päeva tulemuseks +11 (77-77-73). Ühtlasi võitis Anni ka juuniorite Eesti meistritiitli, Mariliis Palm pronksmedali! Õnnitlused samuti treeneritele Enricole ja Timole!

U16 ja U12 klassi tüdrukute klassidest toodi pronksmedalid koju Lill Kangusti ja Isabel Sireli poolt. Mõlemale tasuks ka Eesti juuniorite meistritiitlid! Elu esimese kahepäevase võistluse mänginud Marta Metsale samuti väärikas tasu EMV hõbeda näol ja U12 poiste klassis tuli hõbedale Andreas Robin Pukspuu. Kõikide treeneritele Egetile ja Priidule veelkord õnnesoovid!